Düşler Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Cep Telefonu Tamir Kursu Akiza Bilişim Akademisinde!!!

baharkorkmaz
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Cep Telefonu Tamir Kursu Akiza Bilişim Akademisinde!!! Empty Cep Telefonu Tamir Kursu Akiza Bilişim Akademisinde!!!

Mesaj tarafından baharkorkmaz Paz Haz. 08, 2008 6:31 pm

Cep tamirini meslek edinin

güzel ve bol kazançlı bir işiniz olsun

ister iyi ücretlerde şirketlerde çalışın isterseniz kendi işyerinizi açın

her türlü marka ve modelde ve PDA tamirini öğrenin

www.akiza.com/akademi

[Değerli ziyaretcimiz linkleri görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.]

Akiza Bilisim Akademisinde Cep Telefonu Tamir kursu kaliteli ve garantili verilir.

cep kursu,cep tamir kursu,cep telefonu tamir kursu,PDA Kursu,PDA tamir Kursu,

cep kurs,cep tamir kurs,cep telefonu tamir kurs,PDA Kurs,PDA tamir Kurs,

cep kursu,cep tamir kursları,cep telefonu tamir kursları,PDA Kursları,PDA tamir Kursları,

cep Eğitimi,cep tamir Eğitimi,cep telefonu tamir Eğitimi,PDA Eğitimi,PDA tamir Eğitimi,

cep Eğitim,cep tamir Eğitim,cep telefonu tamir Eğitim,PDA Eğitim,PDA tamir Eğitim,

cep Eğitimleri,cep tamir Eğitimleri,cep telefonu tamir Eğitimleri,PDA Eğitimleri,PDA tamir Eğitimleri,

Nokia,SonyEricsson,Samsung,Lg,Motorola,Toshiba, Ders ,Dersleri, Dersi

Java Eğitim, .NET Eğitim, C Eğitim, C++ Eğitim, Phyton Eğitim, PHP Eğitim, ASP Eğitim, Linux Yönetimi Temel Eğitim, Linux Yönetimi İleri Eğitim,

3DMax Eğitim, Maya Eğitim, Photoshop Eğitim, Broadcasting & Post Production Eğitim, Flash Eğitim,

Bilgisayar Donanım ve Teknik Servis Eğitim, Cep Telefonu Eğitim, PD aDonanım ve Tamiri Eğitim, OrCAD Eğitim,

PIC Programlama Eğitim, VHDL Programlama Eğitim, MATLAB Eğitim, Dijital Müzik & Ses Tasarımı Eğitim,

3ds Max (Mimarlık) Eğitim, AutoCAD Eğitim, CATIA Eğitim, Solidworks Eğitim, SAP2000 Eğitim, Sta4-CAD Eğitim, Xsteel Eğitim, ArcGIS Eğitim,

Temel Bilgisayar ve Ofis Eğitim, İleri Ofis Eğitim, Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim, E-Ticaret ve Pazarlama Eğitim,

Hakediş ve Kesin Hesap Eğitim
    YuNuS
    YuNuS
    KURUCU
    KURUCU

Cep Telefonu Tamir Kursu Akiza Bilişim Akademisinde!!! Empty Geri: Cep Telefonu Tamir Kursu Akiza Bilişim Akademisinde!!!

Mesaj tarafından YuNuS Paz Haz. 08, 2008 10:35 pm

saol

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 2:34 am